top of page

 o nás 

C O U R A G E

klíčila v mysli asi jeden pár let při “běžném” zaměstnání, a pokaždé po setkáních s designéry a návrháři v Praze, dostávala myšlenka pomalu svůj tvar.

Zlín vypadá pokrokově a moderně, avšak žádný koncept store s designovou módou a šperkem tu nebyl. Chtělo to najít kuráž! Kuráž vystoupit z řady a nebýt pouze obchodem. Své místo si našla ve středu města, na zámku, kde se ocitá mezi uměleckými galeriemi a výstavami. Dává tak tady vyniknout modernímu užitnému designu českých a slovenských návrhářů, šperkařů a výtvarníků. Courage podporuje pomalou módu - slow fashion, českou výrobu, kvalitní materiály z ověřených zdrojů, malovýrobu, ruční práci a individualitu každého člověka- zákazníka.

Koncept store se postupně rozrostl a zastupuje již ke třicítce jmen a značek. Ty se různě obměňují a střídají. Doplňovat by je v budoucnu měla i umělecká tvorba básníků a výtvarníků. Courage se tak stává prodejní designovou galerií.

 

Vitrine de Recyclage je projektem naplňující slow fashion. Jedná se o jakoby “skříň” naditou kvalitními věcmi, které nenašly svého kupce, anebo je majitel posléze nevyužil, případně kousky, které mají zvučné jméno, ale zabíraly jen místo a pro někoho nebyly “in”. Čekají tedy na svého nového “nositele”, který ocení jedinečnost

a kvalitu za zlomkovou cenu.

A k módě patří neodlučně styling a také vizáž. Tento další projekt brzy otevře své dveře.

“The purpose of art is washing the dust of daily life off our souls.” 

Pablo Picasso 

Přidejte se na náš mailing list

bottom of page