top of page

 o nás 

C O U R A G E klíčila v mysli asi jeden pár let při “běžném” zaměstnání, a pokaždé po setkáních s designéry a návrháři v Praze, dostávala myšlenka pomalu svůj tvar.

 

Zlín vypadá pokrokově a moderně, avšak žádný koncept store s designovou módou a šperkem tu nebyl. Chtělo to najít kuráž! Kuráž vystoupit z řady a nebýt pouze obchodem. Své místo si našla ve středu města, na zámku, kde se ocitá mezi uměleckými galeriemi a výstavami. Dává tak tady vyniknout modernímu užitnému designu českých a slovenských návrhářů, šperkařů a výtvarníků. Courage podporuje pomalou módu - slow fashion, českou výrobu, kvalitní materiály z ověřených zdrojů, malovýrobu, ruční práci a individualitu každého člověka- zákazníka.

 

Koncept store se postupně rozrostl a zastupuje již ke třicítce jmen a značek. Ty se různě obměňují a střídají. Doplňovat by je v budoucnu měla i umělecká tvorba básníků a výtvarníků. Courage se tak stává prodejní designovou galerií.

 

Vitrine de Recyclage je projektem naplňující slow fashion. Jedná se o jakoby “skříň” naditou kvalitními věcmi, které nenašly svého kupce, anebo je majitel posléze nevyužil, případně kousky, které mají zvučné jméno, ale zabíraly jen místo a pro někoho nebyly “in”. Čekají tedy na svého nového “nositele”, který ocení jedinečnost

a kvalitu za zlomkovou cenu.

 

A k módě patří neodlučně styling a také vizáž. Tento další projekt brzy otevře své dveře.

bottom of page