top of page

Nakupování v pohodlí … / aneb proč Courage

… nakupování v pohodlí… obvykle se na tři tečky dopňuje “z domova”. N e s o u h l a s í m !

Jak moc se doma soustředíte na nákup po internetu? Co připojení? Máte pohodlné místo a klid? (v kuchyni mezi nádobím jako já? :-D ) A co děti? (.. mamí co bude k večeři).. nebo nakupujete až v noci, a ráno se pak divíte co jste vše objednali? Bude mi ta velikost sedět podle tabulek? No ano, lze to vrátit (domluvit se e-mailem, jít na poštu a zaplatit poštovné, počkat na vrácení platby.. uf)... Tak já tedy moc výhod nevidím ;-)

Kamenný obchod jakým je galerie Courage (a obzvláště opravdově kamenný zámecký) nabízí příjemné klima jak v létě, tak v zimě (samozřejmostí je v horkých dnech nabídka osvěžující vody, v zimě pak třeba čaje), honosnou atmosféru a klid bez chaosu, jaký v centru města jen tak nenajdete.

Čeká vás tady osobní přístup a poradenství při výběru oblečení, šperků i doplňků, možnost výběru a domluvy věcí přímo na míru.

Dozvíte se podrobnosti o tvorbě daných designérů, symboly a témata které vyjadřují, kdo za výrobou stojí, o materiálech i údržbě, předáme si vlastní zkušenosti. Zareaguji ihned na vaše dotazy a zjistím vše potřebné (nemusíte pátrat v popiscích, zasílat dotazy ap..)

Výběr oblečení si řídíte sami, můžete ale vyzkoušet i něco nového a jiného než jste zvyklí (a na netu vás vůbec nemusí zaujmout), podrobně se prohlížet a “promenádovat” před opravdu velkými zrcadly, nebo v soukromí dostatečně prostorné zkušební kabinky, případně se i vyfotit, jak vám věc sedí a moci si vše “srovnat” ještě s odstupem a bez nátlaku.

Nově je v obchůdku zavedený i platební terminál SumUp, takže již vás nebudu “hnát” městem do bankomatu (ikdyž to mělo taky určitý význam, a pro věc jste se vraceli již pevně rozmyslení a s nadšením.. ;-) ).

Nakonec vám nákup vložím do recyklovatelné nebarvené nebo kompostovatelné papírové tašky (žádné plasty, pásky a odpad navíc) .

Věřím, že zákazníci odchází spokojení a vidí smysl v nákupu a podpoře nejen českému designu, ale i v podpoře slow/pomalé, kvalitní módy, české výroby a řemesla, a také v originalitě, kterou se třeba odvážili jen vyzkoušet a nakonec si ji vybrali.

To je C O U R A G E _ kuráž vystoupit z řady.

bottom of page