top of page

inventura_2018

S opožděním, ale přece - ohlédnutí za koncem roku 2018, který byl naplněný několika akcemi;

Jako hlavní událost podzimu byl samozřejmě veletrh D E S I G N B L O K, kde jsem byla součástí prezentace značky eiri / Kláry Holanové. Architektonicky se na tvorbě eiri prostředí podílel architekt Jiří Zhoř. Nebyl nikdo, koho by nezaujala zavěšená oranžová bublina v bláně a veškeré nově uvedené modely sklízely absolutní zájem. Nedivím se: jsou originální, nadčasové a stylové. Černá dominuje, černá neomrzí, černá žije.

Za pár dní následovala odložená oslava 2.narozenin Courage, které jsem si spojila se svými narozeninami. Přišli přátelé, krásný dort, fotograf /Dominik Bachůrek, moc se nemluvilo, ale tančilo při hudbě od dj ktva / Kristýny Coufalové, a nakonec i trochu předvádělo po mole - zámeckých schodech Bauerova schodiště (fotograf bohužel již nebyl přítomen a tak momenty zůstaly v našich hlavách či mobilech, ale určitě bude nahrazeno v budoucnu plným profesionálním naplněním).

A rok 2018 uzavřely vánoční svátky, kdy po Designbloku byl obchod naplněn všemi novinkami a požadavky zákazníků, kteří, věřím že prožili radostné chvíle u krásných dárků českých designérů 💫.

bottom of page