top of page

4 roky Courage

Dnes jsou tomu roky, co jsem s kuráží vybudovala koncept store Courage. Nebylo to mockrát jednoduché, a vlastně ani není. Je to o pravé lásce, která vás vede srdcem pokračovat v tom, čemu věříte a cítíte smysl a naplnění. Překážek bylo nespočet ale i řádka úspěchů.

Nejvíce to však stojí na zájmu zákazníků, protože jen pro mne tady obchod není. A bohužel jako největší problém je státní systém podpory podnikaní a světová produkce laciných výrobků. Tyhle dvě věci jsou vlastně nejvíce nebezpečné životu malých obchodů a podnikatelů. Takže záleží nejen na píli, ale na tom, kolik se toho dá unést a obětovat. Pro mne to znamená mít ještě výdělečný zdroj nebo více uvědomělých zákazníků, kteří svým nákupem podpoří férový obchod a práci.

Jsem vděčná za každého z vás, za každý “vztah”, který prakticky vzniká vaším zájmem a nákupem v obchůdku, kdy řeším vaše představy a někdy i přání a touhy, kdy ráda vyjdu vstříc a věnuji kus svého času, abych vám to splnila. Uvědomuji si vaši investici a věřím, že vás nákup i věci budou těšit co nejdéle.

Děkuji ivet.

bottom of page