top of page

II .pozastavení

Milí zákazníci Courage.. opět nastal čas uzpůsobení se nutným rozhodnutím, kdy se máme opět zastavit a zamyslet.🧐~ Chováme-li se každý za sebe zodpovědně, tak tento čas bude o to kratší. Možná zase trochu ulevíme přírodě a ona nám bude posílat více slunce☀️, které nám pomůže překonávat ponuré vize ze zpráv.

Musíme si pomáhat jako lidé. ~ Jako to nejmenší je váš zájem a sdílení dobrého mezi známé📞. A to platí i jako pomoc pro obchod. Nejlepší jsou osobní doporučení! A za ta vám děkuji, moc mi pomáhá každý nový zákazník.

Obchod můžete podpořit objednávkou, kterou zrealizujeme později, až budeme moct mít otevřeno, anebo na dálku.💻

Vybírat můžete z (i starších) příspěvků na facebooku či instagramu, poslat dotaz a já vám odpovím, jaké jsou možnosti, případně najdu alternativu.

Orientovat se můžete i podle značek a vybrat si i u nich a případně vám výrobek objednám nebo nafotím, zda je na prodejně. Tímto podpoříte i české návrháře a pomůžete tím překlenout těžší období i jim.💎

A protože chci také nějak pomoci, tak nabízím spoustu zboží se slevou (viz příspěvky na fb/ig, cenu vám ráda dle možností upravím a vyzvednutí objednávky je možné po domluvě🛎.

~ Nezastavujeme se v čase, život stále běží a nevíme kolik máme přiděleno ~🧡

[video: ivet. / šperky : brož a náušnice řady Time od Kláry Šípkové]


bottom of page