top of page

novinkopad

Konečně se dostávám k tomu vám sdělit co se děje v Courage.

Celý říjen byl (a ještě je) v módu plánování, promýšlení, hledání a zařizování.

Byla jsem si prohlídnout novinky na Designblok, promýšlela koncept nabídky a vybírala nejen nové značky, ale i doplnění stávajících kolekcí. Důležitá je pro mne vaše poptávka, osobní kontakt a zájem. Takže se na mne můžete obrátit a domluvíme se, zda je možné splnit vaše přání.


Listopad se ponese v duchu “padání” novinek přímo na štendry a výstavní stůl šperků. Mám velkou radost z nově domluvených spoluprací, jako třeba se šperkařkou PavlinaZAK a značkou Thee…; snové šperky s perlami a heboučké svetry a doplňky. Obě mne úplně okouzlily, a tak doufám že i vás. Po delším okukování a na popud zákaznic, jsem se spojila s Michaelou Surou a už se těším, jak budete zkoušet její nadčasové kousky, které nevychází z módy.

Další je řádka objednaných doplnění kolekcí a věcí, které poptáváte, jako je Eliška Lhotská, sklo Radua, Anina Jewellery, m.pravda, Maria Kobelová, Soolista, Ja-ra, sklo, porcelán, svíčky a další..


Navázala jsem bližší spolupráci s mladou nadanou sklářkou Kamilou a tvořily jsme návrh nového produktu, který si ještě nechám jako překvapení, a měl by vyjít na světlo jako takový fajn dárek k vánocům. A přibyla i spousta mini-malistických a malých basic novinek, které již najdete v obchůdku - jako třeba šperky s přírodními minerály a heboučké čepice.


A otázka na závěr - již delší dobu přemýšlím nad nějakou “akcí” před vánocemi, a k tomu bych ráda oslovila vás - zákaznice (-íky) a zeptala se, co byste rády (-di) uvítaly (-i), co by vás v Couragi bavilo..?

Courage totiž měla narozeniny (6!), a to na začátku prázdnin, kdy “dostala” nová okna a musela být zavřená, a většina z vás si stejně užívala léta. V září mne přepadla nemoc, a tak nebyla možnost něco vymyslet. V předchozích před-covidových letech jsem například pořádala music setkání u narozeninového dortu, koncert, styling a focení v designu, kávu mezi designem či adventní čaj s vánočními novinkami a designéry...Ale jelikož jste vy, příznivci Courage poněkud výjimeční oproti zákazníkům běžných obchodů, zajímalo by mne, čemu jste ochotni věnovat svůj čas a pozornost, o co vás mohu obohatit (co je tedy v mé moci a organizační schopnosti) ? Těším se na vaše podněty a názory!


Příroda již začala tvořit své podzimní výtvarné kreace, určitě si udělejte chvilku pro sebe a vnímejte ty krásy okolo a nezapomeňte si udělat cestu na zlínský zámek, a svým osobitým výběrem tak podpořit práci a um českých a slovenských designerů.


Děkuji i za ně!

iv.bottom of page